Czym jest szóstka Weidera?

Czym jest szóstka Weidera?

Każdy marzy o tym, aby mieć piękny, ukształtowany i zgrabny brzuch, który będzie jego wizytówką i sprawi, że u osób płci przeciwnej obudzi się pociąg seksualny. Jednak osiągnięcie takiego efektu nie należy do najprostszych. Można się bowiem trudzić i męczyć, a efekty będą marne. Odpowiedzią na to jest aerobiczna szóstka Weidera. Jest to zestaw ćwiczeń stworzony przez kulturystę, który to ma na celu wyrobienie mięśni naszego brzucha w taki sposób, aby był on piękny, jędrny i przypominał „kaloryfer”. Aerobiczna szóstka Weidera naprawdę jest w stanie zdziałać cuda. Grunt to wytrwać sześć tygodniu i codziennie stosować się do prostych reguł, a owoce będą satysfakcjonujące.

Plan ćwiczeń jest dość wymagający, bowiem każde z ćwiczeń na jakie składa się szóstka Weidera, wymaga sporego poświęcenia. I mimo że z początku całość wydaje się łatwa w opanowaniu, to jednak z czasem każde kolejne ćwiczenie nie tylko wymaga więcej naszego czasu, a przede wszystkim więcej wysiłku z naszej strony, bowiem powtórzeń poszczególnych ćwiczeń jest coraz więcej.

Same ćwiczenia to jednak nie wszystko. Intensywny trening i powtarzanie wyznaczonych ćwiczeń zapewni nam wyrzeźbienie mięśni brzucha, jednak nie będzie skuteczny w spalaniu tkanki tłuszczowej. Dlatego jeśli zależy nam na wyjątkowych skutkach ćwiczeń, to dobrze jest je połączyć z odchudzaniem, a konkretnie z odpowiednią dietą. Tylko w ten sposób będziemy naprawdę zadowoleni z efektu, zwłaszcza ze świadomością tego ile pracy w to włożyliśmy. I mimo że całe przedsięwzięcie budzi naprawdę sporo różnego rodzaju wątpliwości, to naprawdę warto zaryzykować, aby się przekonać, że wszystko to przyniosło dobre owoce.